بنیاد طلوع کوثر کویر میبد

مساعدت دانش جویان و دانش آموزان نخبه میبدی و کمک به اشتغال بانوان میبدی ترجیحا در محیط خانه، از اهداف اولیه این موسسه است.

بنیاد طلوع کوثر کویر میبد

مساعدت دانش جویان و دانش آموزان نخبه میبدی و کمک به اشتغال بانوان میبدی ترجیحا در محیط خانه، از اهداف اولیه این موسسه است.

مساعدت دانش جویان و دانش آموزان نخبه میبدی و کمک به اشتغال بانوان میبدی ترجیحا در محیط خانه، از اهداف اولیه این موسسه است. این مساعت به صورت قرض الحسنه میباشد.درصدی از درامد حاصله به چرخه مجموعه برمیگردد تا برای دیگران هزینه شود. تماس به صورت پیامک: ۰۹۳۸۸۷۴۷۳۹۳

آخرین نظرات
  • ۹ آذر ۹۵، ۲۱:۳۰ - حسین
    سلام

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

نشستی کوتاه با مسول امور بانوان

سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷ ق.ظ

          امروز سه شنبه  15 تیر 1395 و 29 ماه مبارک رمضان، حضورا ملاقاتی داشتم با خانم آقایی مسول امور بانوان فرمانداری شهرستان میبد.

در این دیدار ضمن تبادل نظر، بر اهمیت اشتغال بانوان فارغ از جنبه درآمد زایی آن ، بله با نگاهی به  جنبه سلامت روان در اشتغال این بخش از جامعه  تاکید شد.

     در پایان مقرر شد ضمن همکاری متقابل، در برنامه های مرتبط و جلسات مربوطه، اطلاع رسانی به عمل آید .


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ تیر ۹۵ ، ۱۱:۵۷
A LI - D - SH
      امروز 13تیر تیر 1395 با هماهنگی حضوری قبلی درمراسم افطاری منزل آقای سید حسن علایی, رفتیم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد.
برخورد محترمانه و گرمی داشت آقای سید احمد علایی شورکی، در عین نوعی تشخض ذاتی و صراحت در بیان.
     یادآوری کردم که موسسه طلوع کوثر ئر زمینه
حمایت و تقویت بنیه مالی دانش آموزان و دانشجویان مستعد شهرستان میبدو همچنین فعالیت در اشتغال خانگی زنان میبدی قراره فعال باشه که مدتی این روند شروع شده.
     ثبت نام در سایت مشاغل خانگی( http://www.mashaghelkhanegi.ir/) اولین پیشنهاد ایشون بود. این کار می تونه به دو صورت فردی یا پشتیبان باشه که صدور مجوز و بیمه شدن و پروانه فعالیت و ام تا سقف 10ملیون تومان با بهره 4 درصد و... از نتایج اون می تونه باشه، و بقیه کارای وام مربوط میشه به آقای فیاضی تو بانک کارآفرینی. البته تاکید کردم ما فقط و فقط خیریه هستیم، نه کارفرما، همه ی مراحل کار با خود بچه هاست و ما فقط زمینه و مکان و ... رو آماده می کنیم، فقط


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ تیر ۹۵ ، ۲۳:۳۴
A LI - D - SH

ماه مهربانی

پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۶ ق.ظ

    باز هم به دعوت کمیته امداد امام خمینی ره و در اصل با دعوت صدا و سیمای استان یزد و با پشتیبانی گروه تعاونی پیشگامان کویر در تاریخ 8 تیرماه 1395 مصادف با 22 ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین شهرستان یا نمایندگان شان در فضایی دوستانه در برنامه ماه مهربانی شرکت کردیم به نمایندگی از موسسه خیریه اباصالح(عج) و همچنین موسسه حمایتی طلوع کوثر .

    برنامه ها را دیدیم، پخش مستقیم هم شد و گزارش مختصر فعالیت ها هم دادیم و نماز و افطار و یاعلی ...

  آخر برنامه در استودیو هم یک عکس یادگاری. آقای شیروانی هم عکسا رو برایم ایمیل کردند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۵ ، ۰۲:۱۶
A LI - D - SH

دیدار با آیت الله اعرافی

پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۰ ق.ظ
     به دعوت کمیته امداد امام خمینی ره و با حضور مسولین شهرستان دیداری داشتیم با حضرت آیت الله اعرافی امام جمعه محترم شهرستان، منم به نمایندگی از موسسه خیریه اباصالح عج و موسسه طلوع کوثر رفتم تو جلسه. شنبه 5 تیرماه 1395.
   بیش از هر چیز از توصیه های ایشان استفاده کردیم . بخشداره  فماندار محترم هم تشریف داشتند. کمیته، بهزیستی، بسیج، بنیاد مسکن، شهرداری، شورای اسلامی شهر، از ندوشن و.. نماینده داشتن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۵ ، ۰۲:۱۰
A LI - D - SH